“Ça t’them, s’kam ça them…”/ Aulona Musta duket “mahnitëse” përkrah bashkëshortit (FOTO) – AlpeGossip
“Ça t’them, s’kam ça them…”/ Aulona Musta duket “mahnitëse” përkrah bashkëshortit (FOTO)

“Ça t’them, s’kam ça them…”/ Aulona Musta duket “mahnitëse” përkrah bashkëshortit (FOTO)

Aulona Musta është prezantuesja e njohur e programit “Thumb” dhe një nga gazetaret më të ndjekura në instagram.

Ajo është mjaft aktive dhe gjithmonë ndan shumë momente nga jeta e saj me të gjithë fansat të cilët janë të shumtë në numër.Jemi mësuar me postimet e saj ironizuese e thumbuese por së fundmi na ka surprizuar me një foto ku shfaqet përkrah bashkëshortit të saj.

Aulona shfaqet e veshur me një fustan jeshil i cili e tregon mjaft elegante dhe  i nxjerr në pah format e palestruara.Nuk mungojnë as komentet e fansave të cilët madje e krahasojnë me Beyonce.

Duhet theksuar se  bashkëshorti i saj gjithashtu duket mjaft në formë.

Një çift mjaft seksi!