“SUNDOHEN NGA EMOCIONET, URREJNË…”/ “Gaforret”, njihuni me VIP-at shqiptarë që festojnë ditëlindjen… – AlpeGossip
“SUNDOHEN NGA EMOCIONET, URREJNË…”/ “Gaforret”, njihuni me VIP-at shqiptarë që festojnë ditëlindjen…

“SUNDOHEN NGA EMOCIONET, URREJNË…”/ “Gaforret”, njihuni me VIP-at shqiptarë që festojnë ditëlindjen…

Tashmë kemi hyrë zyrtarisht në muajin e Gaforres ku shumë VIP-a do i përkasin kësaj shenje si dhe do  festojnë  ditëlindjen e tyre.

Lista e VIP-ave shqiptarë që festojnë në këtë muaj ditëlindjen është e gjatë, por si fillim  AlpeGossip.al  do sjellë disa nga karkteristikat e gaforres.

Gaforrja është shenja e 4 e zodaikut. Të lindurit nën shenjën e ujit pra shenja e gaforres, sundohet nga emocionet e tyre. Ata janë të ndjeshëm, të dashur dhe familjar.

Gaforrja pëlqen:

I pëlqen ushqimi delikat.Lidhet shumë sentimentalisht me sjellje dhe kujtime.I pëlqen shumë historia.Shoqëria për të është mënyrë jetese, i pëlqen të marrë kartolina për ditëlindje në datën e caktuar.Gjithashtu i pëlqen të dalë shpesh për pazare.Kërkon gjithmonë një ambient pune të qetë.

Gaforja urren:

Urren shumë të ndajë gjërat personale me të tjerët.I pëlqen gjithashtu të jetë në qendër të vëmendjes kur i jepet mundësia.Nuk i pëlqen të flasë për gjërat e tij personale dhe i pëlqen të veshë disa rroba të vjetra të tij.Nuk shtyn asnjëherë veten e tij në publicitet.

Por cilët janë VIP-at e lindur në këtë muaj?

Klevi Kadilli, 30 qershor

Klevi Kadilli for Dojna Memë: 'Sometimes I feel ignorant when I'm with' - TV Mania

Getoar Selimi,3 korrik

Getoar Selimi, as we do not usually see! - Showbiz dhe TV

Barbara Dini, 3 korrik

Barbara Dini: Jam vetëm dhe e lumtur - Rajonipress.com

Rudina Dembacaj, 4 korrik

Rudina Dembacaj shtatzënë për herë të dytë? Ja çfarë na bëri të dyshojmë - TiranaNews

Era Istrefi, 4 korrik

Era Istrefi - Télécharger et écouter les albums.

Butrint Imeri, 4 korrik

Butrint Imerit i publikojnë këngën e re pa leje - GazetaBlic

G Bani, 7 korrik

G-Bani - Sa e Shemtuar (High Quality) - YouTube

Olta Gixhari, 8 korrik

Olta Gixhari in sweet anticipation, but who is the mysterious partner who 'kidnapped' her in Spain

Fero Fera, 8 korrik

8 mijë Euro paguaj vetëm berberin”, Fero tregon shifrën që kërkon për një koncert - Abc News

Samanta Karavella, 9 korrik

Samanta Karavella becomes Indian in the new clip and looks super star

2PO2 ,10 korrik

Besnik Canolli (2po2): Jam Jul Cezari i muzikës! - Telegrafi

Ledri Vula, 10 korrik

Ledri-Vula-1 - TiranaNews

Kle Huta, 14 korrik

NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve

Baby Gee, 17 korrik

Everyone knew how to share, Baby G and Lim Hoti are filmed in private moments (Video)

Albana Osmani, 18 korrik

I feel the same": Looks like Albana Osmani looked 17 years ago - Instagramming