E PAPRITUR/ Dj Dagz dhe Dj PM largohen nga “Big Brother VIP”? Ja çfarë ndodhi me dyshen – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Dj Dagz dhe Dj PM largohen nga “Big Brother VIP”? Ja çfarë ndodhi me dyshen

E PAPRITUR/ Dj Dagz dhe Dj PM largohen nga “Big Brother VIP”? Ja çfarë ndodhi me dyshen

Dj Dagz është zgjuar së fundmi duke qarë dhe i shqetësuar. Kjo sepse ai ka parë në ëndërr një familjar në gjendje të keqe.

Nisur nga kjo, Dj PM i ka propozuar të dalin nga “Big Brother VIP”, mirëpo Dj Dagz nuk ka pranuar.

Më tej gjendja e tij është përmirësuar ndjeshëm dhe gjërat janë kthyer në normalitet.