E papritura ndodhi! Takat e larta i shkatërruan Katy Perry-t… – AlpeGossip
E papritura ndodhi! Takat e larta i shkatërruan Katy Perry-t…

E papritura ndodhi! Takat e larta i shkatërruan Katy Perry-t…

Këtë vit Katy është pjesë e anëtarëve të jurisë në American Idol dhe episodi që ka bërë së fundmi do të mbahet mend gjatë në botën e spektakleve.
Konkurentja Michelle Sussett e ekzaltoi jurinë me versionin saj të këngës Techno Kolumbia të Selenës dhe më pas kaq mjaftoi që Katy të dal në skenë dhe të kërceje me disa lëvizje hot së bashku me Michelle.

E papritura ndodhi! Takat e larta i shkaktuan Katy Perry-t humbje të ekuilibrit dhe këngëtarja ka rrëshkitur duke u rrëzuar në skenë, transmeton lapsi

Me fundin e shkurtër që mbante Katy i kanë dalë pjesët intime sheshit por fatmirësisht regjia i ka vendosur me shpejtësi një logo të emisionit duke reduktuar paksa “dëmin”.

“Janë disa gjëra që një mashkull nuk mund ti shikojë” është shprehur Luke anëtari i jurisë dhe po ashtu edhe anëtari tjetër i jurisë Lionel citoi: “Janë disa gjëra që duhen bërë për biznesin”, këto të thëna me të qeshura të shumta pasi janë drejtuar për të ngritur Katy Perry.