E PYESIN SA E KA RROGËN NË ''SHIKO KUSH LUAN''/ Luana vepron ashtu siç nuk e priste askush (VIDEO) - AlpeGossip
E PYESIN SA E KA RROGËN NË ”SHIKO KUSH LUAN”/ Luana vepron ashtu siç nuk e priste askush (VIDEO)

E PYESIN SA E KA RROGËN NË ”SHIKO KUSH LUAN”/ Luana vepron ashtu siç nuk e priste askush (VIDEO)

Filloi mbrëmjen e sotme sezoni i tretë i “Shiko kush luan”, një program nën drejtimin e Luana Vjollcës e cila këtë sezon ka në krahë si kapitenë Flor Binajn dhe Rezart Veleshnjan.

Edhe këtë sezon nuk ka munguar loja “Ndaje ose haje”, por këtë herë në tavolinë nuk ka pasur ushqime të shpifura, por torta të ëmbla të cilat plaseshin fytyrës nëse të ftuarit nuk i përgjigjeshin pyetjeve.

“Sa e ke rrogën në Shiko kush luan?”, ishte pyetja që iu drejtua Luanës nga Lumi B.

Por moderatorja nuk preferoi të përgjigjej dhe si pasojë Flori i hodhi tortën në fytyrë.