SI DY PIKA UJI/ E dashura e Olsi Bylykut, një kopje e Xhensila Myrtezaj – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ E dashura e Olsi Bylykut, një kopje e Xhensila Myrtezaj

SI DY PIKA UJI/ E dashura e Olsi Bylykut, një kopje e Xhensila Myrtezaj

Të gjithë jemi njohur tashmë me të dashurën simpatike të Olsi Bylykut. Dyshja janë thuajse të pandarë, dhe gjithnjë në krahët e njëri tjetrit për t’a mbështetur në gjithcka.

Mirëpo ajo që nuk dinim është se Egli paska miqësi me këngëtaren Xhensila Myrtezaj, e jo vetëm miqësi. Ato kanë një ngjashmëri të madhe me njëra tjetrën saqë të gjithë u habitën.

Në një foto të publikuar nga e dashura e humoristit, Xhensila dhe Egli kanë pozuar së bashku. Ngjashmëria e madhe mes tyre, i ka bërë të gjithë të komentojnë, si dhe t’i komplimentojnë për pamjen. Të dyja duken shumë yll.