Pas ndarjes nga burri, Jonida ZBULON kush është DASHURIA e saj e MADHE (FOTO) – AlpeGossip
Pas ndarjes nga burri, Jonida ZBULON kush është DASHURIA e saj e MADHE (FOTO)

Pas ndarjes nga burri, Jonida ZBULON kush është DASHURIA e saj e MADHE (FOTO)

Sa ishte i vogël nuk postonte shpesh foto me të, po tani që është rritur e shikojmë gjithmonë. Është Dan, djali i saj, dashuria më e madhe dhe e vërtetë. Jonida ka postuar një video nga pushimet dhe ka kapur momentin e duhur, kur Dan i jep një puthje tek faqja.

“Ka dashuri më të madhe? Joooo, është e vetmja pa kushte”, shkruan mami Jonida për djalin e vetëm, shokun e saj të ngushtë me të cilin po bën pushimet e para të kësaj vere.