KEJVINA BEN POZËN SEKSI/ Ermali Mamaqi “e ngacmon” me komentin epik: Yll…(FOTO) – AlpeGossip
KEJVINA BEN POZËN SEKSI/ Ermali Mamaqi “e ngacmon” me komentin epik: Yll…(FOTO)

KEJVINA BEN POZËN SEKSI/ Ermali Mamaqi “e ngacmon” me komentin epik: Yll…(FOTO)

Ajo është një nga modelet më të komentuara në median rozë.
Kejvina Kthella ka posuar mjaft sensuale teksa përgatitet për të realizuar puntatën e fundit të vitit të ri.

Kjo pozë provokuese ka tërhequr dhe vëmendjen e Ermal Mamaqit i cili nuk ka qëndruar pakomentuar.

‘Yll je bo’ shkruan Ermali.