ISHTE GËNJESHTË? Rosie Huntington reagon për lajmin e dasmës dhe ja si qëndron e vërteta (FOTO) – AlpeGossip
ISHTE GËNJESHTË? Rosie Huntington reagon për lajmin e dasmës dhe ja si qëndron e vërteta (FOTO)

ISHTE GËNJESHTË? Rosie Huntington reagon për lajmin e dasmës dhe ja si qëndron e vërteta (FOTO)

Ditën e djeshme në të gjitha mediat rozë qarkulloi lajmi se çifti i famshëm i Hollywood, aktori Jason Statham dhe modelja Rosie Huntington do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Mediat amerikane shkruanin se çifti kishte vendosur t’i jepte fund beqarisë pas 8 viteve lidhje në natën e ndërrimit të viteve. Mirëpo duket se ky lajm është komplet i pavërtetë dhe vetë modelja e ka përgënjeshtruar përmes një postimi në Instastory.

“Hmm ky lajm për mua… Lajm i rremë” – shkruan Rosie në foton me lajmin e publikuar ditën e djeshme.

Mesa duket Rosie dhe Jason akoma nuk kanë vendosur për datën e dasmës dhe këtë vit do ta shijojnë deri në fund si të dashur.