Albërije Hadërgjonaj si një “grua për shtëpi”/ Sportive dhe me çanta në duar ajo kapet nga… – AlpeGossip
Albërije Hadërgjonaj si një “grua për shtëpi”/ Sportive dhe me çanta në duar ajo kapet nga…

Albërije Hadërgjonaj si një “grua për shtëpi”/ Sportive dhe me çanta në duar ajo kapet nga…

Sportive, me çanta në duar, pa komplekse se sytë kureshtarë mund ta shihnin dhe komentonin, Albërije Hadërgjonaj tregon edhe njëherë se jashtë kamerave dhe shkëlqimit të televizionit të gjithë janë njerëz normal.

Paparaci i ‘revistawho.com’ e ka fotografuar këngëtaren në një prej lagjeve të kryeqytetit. Me kapele dhe veshje sportive Albërija ecte shpenguar ndërkohë që fiziku i saj tregon se vitet për artisten janë thjeshtë shifra.