“BURRËRIA NDONJËHERË NUK KA GJINI”/ Fansi “thumbon” Alesia Bamin, ajo i kthehet: Ti po… (FOTO) – AlpeGossip
“BURRËRIA NDONJËHERË NUK KA GJINI”/ Fansi “thumbon” Alesia Bamin, ajo i kthehet: Ti po… (FOTO)

“BURRËRIA NDONJËHERË NUK KA GJINI”/ Fansi “thumbon” Alesia Bamin, ajo i kthehet: Ti po… (FOTO)

Fakti se u bë virale pjesa e padepiluar në kofshën e Alesia Bamit nëpër rrjete sociale duket se ka ngjalluar goxha diskutime ndër fansa ditëve të fundit.

Më pas për të mbuluar atë veprim që i uli goxha pikë në sytë e publikut, Alesia postoi një foto përsëri e veshur me bikini, tejet sensuale, ndërsa shfaqej duke lidhur litarin e ankorimit të një Yacht-i në port, duke e ilustruar foton me komentin: “Burrëria ndonjëherë nuk ka gjini”.

Teksa ka bërë këtë postim në Instagram, një fans nuk ka nguruar ta ngacmojë duke i shkruar: “Siç je ti burrë me qime”.

Këtë koment Alesia nga ana e saj mesa duket e ka marrë goxha me sportivitet dhe i ka kthyer fansi një përgjigje plot ironi: “Ti e ke kap thelbin”.