“MOZZIK MË KA BËRË BLLOK”/ Këngëtarja e njohur e thotë troç (VIDEO) – AlpeGossip
“MOZZIK MË KA BËRË BLLOK”/ Këngëtarja e njohur e thotë troç (VIDEO)

“MOZZIK MË KA BËRË BLLOK”/ Këngëtarja e njohur e thotë troç (VIDEO)

Tringa Kay është një ndër këngëtaret më seksi shqiptare dhe këngët e saj sa vjen dhe po pëlqehen më shumë. Nëse bëni një ‘xhiro’ në Instagram-in e saj e shihni qartë se edhe fotot e postuara janë mjaft provokuese. Me apo pa qëllim, Tringa provokon pasi format trupore e tregojnë mjaft seksi dhe komentet janë të shumta.

Por a e ngacmojnë Tringa-n në rrjete sociale meshkujt VIP shqiptarë?

E fuar në “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani, këngëtarja foli rreth projetit të saj më të ri, ‘Tradhtar je ti’ dhe jo vetëm. Teksa ju drejtua pyetja meqënëse je kaq seksi, a të ngacmojnë shumë në Instagram, po meshkujt VIP shqiptarë, Tringa foli mjaft hapur.

Ajo tregoi se e ngacmojnë shumë në rrjete sociale, por ua lë ‘seen’. Por më pas Fatma e pyeti nëse ka ndonjë nga këta çuna që mund ta ketë hequr nga Instagram dhe këngëtarja tregoi se një ndër ta ishte edhe reperi i njohur shqiptar, Mozzik.

“Kemi qenë “follow” me njëri-tjetrin, por e pashë që më bëri unfollow dhe unë e bëra unfollow. Por më pas sërish njëherë më bënte ‘follow’, herë e hiqte dhe kur publikoi videoklipin me Getinjon, pashë që më ka bërë bllok. Por se di pse e ka bërë këtë.”, përfundoi Tringa