“NE U BËMË 1 VJEÇ”/ Eni Vasili publikon foton e ëmbël me vajzat në ditëlindjen e tyre të parë – AlpeGossip
“NE U BËMË 1 VJEÇ”/ Eni Vasili publikon foton e ëmbël me vajzat në ditëlindjen e tyre të parë

“NE U BËMË 1 VJEÇ”/ Eni Vasili publikon foton e ëmbël me vajzat në ditëlindjen e tyre të parë

Data 6 është gjithmonë e veçantë për gazetaren dhe moderatoren Eni Vasili. Kjo pasi më 6 korrik të 2021 ajo u bë nënë për herë, duke sjellë në jetë vajzat binjake, Nikol e Sofi që i ndryshuan jetën.

Eni është shprehur e bekuar me dy vajzat, të cilat festojnë sot 1-vjetorin e lindjes. Gazetarja ka zgjedhur të ndajë në “Instagram” një foto me të bijat që i mban në krah duke buzëqeshur. E veshur me një fustan të kuq me detaje ari dhe të zeza, Eni nuk e ka fshehur lumturinë e këtij momenti. Ndërkohë Nikol dhe Sofi janë veshur me fustane të bardhë.

Gazetarja ka organizuar një festë të vogël familjare për të festuar ditëlindjen e parë të vogëlusheve. Në fotot që ka ndarë rrjetet sociale duket se ngjyra mbizotëruese ka qenë e bardha. Tematika: “Nikol dhe Sofi 1 vjeç”. Po ashtu të voglat kanë patur dy torta të ndryshme dhe jo një të përbashkët.