MENDON RIKTHIMIN NË MUZIKË/ Zbulohet surpriza që po sjell babai i Dua Lipës për të gjithë shqiptarët (FOTO) – AlpeGossip
MENDON RIKTHIMIN NË MUZIKË/ Zbulohet surpriza që po sjell babai i Dua Lipës për të gjithë shqiptarët (FOTO)

MENDON RIKTHIMIN NË MUZIKË/ Zbulohet surpriza që po sjell babai i Dua Lipës për të gjithë shqiptarët (FOTO)

Babai i Dua Lipës, Dukagjin Lipa është bërë i famshëm po aq sa edhe vajza e tij dhe është cilësuar si një nga baballarët më të pashëm të showbizit. Këngëtari roker ka fituar vëmendjen e të gjithëve e madje komentohet në mediat e huaja.

Dukagjini po mendon rikthimin në muzikë me një koncert në Tiranë. Këtë surprizë e ka zbuluar violinisti i njohur Olen Çezari i cili ka postuar një foto me Dukagjinin nga Sheshi Skënderbej.

“Ne erdhëm të shohim sheshin mos bëjmë ndonjë koncert të bukur në Tiranën e bukur. Si thoni?”, shkruan Olen.