“SURPRIZË”/ Olta Gixhari bën çmenduri me partnerin e saj, si e festoi aktorja 33-vjetorin (VIDEO) – AlpeGossip
“SURPRIZË”/ Olta Gixhari bën çmenduri me partnerin e saj, si e festoi aktorja 33-vjetorin (VIDEO)

“SURPRIZË”/ Olta Gixhari bën çmenduri me partnerin e saj, si e festoi aktorja 33-vjetorin (VIDEO)

Aktorja e njohur Olta Gixhari ditën e djeshme festoi 33-vjetorin, ku mori shumë dhurata dhe ishte në qendër të mediave.

Po ashtu dje ajo pranoi se ishte në një marrëdhenie intime dhe partneri e kishte mbushur plot me surpriza.

Një ndër suprizat duket se ka qenë dhe një aventurë sa e rrezikshme dhe aq e bukur që ka bërë dje aktorja. Ajo është hehdur me parashutë nga një avion dhe këtë moment e ka ndarë me fansat.

“Surpriza më e papritur, më e çmendur dhe që të lë pa frymë”, shkruan Olta në Instagram. Kujtojmë se Gixhari është një ndër aktoret e njohura të teatrit në Shqipëri. Ajo prej disa kohësh ka bërë një shkëputje nga bota e artit dhe po merret me biznes.