Bleona Qereti në Tiranë, zbulon RAPORTIN e veçantë me Blendi Fevziun: Jemi… (FOTO) – AlpeGossip
Bleona Qereti në Tiranë, zbulon RAPORTIN e veçantë me Blendi Fevziun: Jemi… (FOTO)

Bleona Qereti në Tiranë, zbulon RAPORTIN e veçantë me Blendi Fevziun: Jemi… (FOTO)

Pas një kohe të gjatë këngëtarja Bleona Qereti është kthyer në Tiranë.
Ndër personat e parë që ajo ka takuar ka qenë moderatori Blendi Fevziu.

Në postimin e saj ata duken mjaft miqësorë dhe ndër të tjera Bleona ka treguar se Blendi është ndër shokët e saj më të mirë.

‘Shokë për kokë”,- ka shkruar ajo në foton ku duken krah njëri tjetrit. Me shumë gjasa Bleona do të jetë e ftuar në emisionin ‘Opinion’ të moderatorit për të treguar për bëmat e saj nëpër botë.