“Ti je një lulediell”/ Albana Osmani tashmë si aktore te “Egjeli” (VIDEO) – AlpeGossip
“Ti je një lulediell”/ Albana Osmani tashmë si aktore te “Egjeli” (VIDEO)

“Ti je një lulediell”/ Albana Osmani tashmë si aktore te “Egjeli” (VIDEO)

Albana Osmani është një nga prezantueset më të komentuara dhe me të dashura për publikun.

Ajo momentalisht i është përkushtuar kauzës së saj “Ti je një lulediell”, që po synon grumbullimin e fondeve përmes bluzave në ndihmë të fëmijëve të sëmurë nga Kosova dhe Shqipëria.

E së fundmi Albanën e kemi parë tek episodi i fundit i serialit komik “Egjeli”. Vet prezantuesja ka postuar një pjesë të rolit të saj në llogarinë e saj Instagram