NË PRITJE TË ËMBËL/ Eliza Dushku publikon fotot ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Eliza Dushku publikon fotot ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur

NË PRITJE TË ËMBËL/ Eliza Dushku publikon fotot ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Aktorja e famshme shqiptare Eliza Dushku së bashku me bashkëshortin e saj Peter Palandjian, i cili është ish-lojtar tenisi, pritet që të bëhen prindër për herë të parë. Rikujtojmë se çifti e ka kurorëzuar dashurinë në martesë në gusht të vitit 2018-të në Boston.

Rikthehemi edhe njëherë te shtatzënia e 38-vjeçares.

Eliza së fundmi ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram dy foto ku për herë të parë e shohim me barkun e rrumbullakosur dhe ç’të themi: Duket kaq e ëmbël. Si duket i ka rënë nuri i shtatzënisë.

“Ne kemi dashuri për të gjithë!”- shkruan aktorja krah fotove.