PRITJES SË ËMBËL PO I VJEN FUNDI/ Zbulohet kur do të lindi vajza e Diellza Kolgecit (FOTO) – AlpeGossip
PRITJES SË ËMBËL PO I VJEN FUNDI/ Zbulohet kur do të lindi vajza e Diellza Kolgecit (FOTO)

PRITJES SË ËMBËL PO I VJEN FUNDI/ Zbulohet kur do të lindi vajza e Diellza Kolgecit (FOTO)

Modelja nga Kosova, Diellza Kolegeci është në pritje të ëmbël, lajm i cili u bë i ditur muaj më parë e që më vonë e konfirmoi edhe vetë ajo.

Në fillim të këtij muaji Diellza mbajti edhe baby shower-in ku zbuloi se është në pritje të një vajze.

Pasditen e sotme i ftuar tek “Rudina”, Olti Curri ka zbuluar se Diellza do ta lindë vajzën më 8 maj.

“Pata një bisedë me Diellzën dhe data e lindjes është parashikuar më 8 Maj. Më tha që kishte shtuar 13 kilogramë. Ajo është ikonë e bukurisë kosovare. Së shpejti ajo do të jetë edhe në ekan”, tha Olti.

Kujtojmë që Diellza është në një marrëdhënie me basketbollistin Fisnik Rugova.