Pasi u shfaq e gatshme të zëvendësojë Alketën/ Rasheli ka diçka për ti thënë moderatores (FOTO) – AlpeGossip
Pasi u shfaq e gatshme të zëvendësojë Alketën/ Rasheli ka diçka për ti thënë moderatores (FOTO)

Pasi u shfaq e gatshme të zëvendësojë Alketën/ Rasheli ka diçka për ti thënë moderatores (FOTO)

Kam humbur avionin dhe se di si i behët për sonte në darke! Kush do ta prezantojë programin????”- shkroi Alketa Vejsiu në Instagram pak ditë më parë. Menjëherë ka qenë Rashel Kolaneci ajo që ka shprehur hapur dëshirën për të zëvendësuar moderatoren, ndërkohë që është pjesë e konkurrimit, por edhe i tha gjithashtu se është e pazëvendësueshme.

Por siç duket Rasheli ka një simpati të theksuar për Alketën dhe e ka shprehur sërish me anë të një postimi në instastory ku ka publikuar një foto të moderatores së njohur dhe e quan “Bukuria”.