ZBULOHET SEKRETI/ Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha bëjnë dasmën madhështore (FOTO) – AlpeGossip
ZBULOHET SEKRETI/ Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha bëjnë dasmën madhështore (FOTO)

ZBULOHET SEKRETI/ Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha bëjnë dasmën madhështore (FOTO)

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha do bëjnë një dasmë madhështore së shpejti. Këtë e ka zbuluar vetë këngëtarja e pyetur sot nga fansat.

“A do bëni dasmë? Mezi pres të të shoh me fustanin e bardhë”, i shkruan fansja ndërsa Rezarta konfirmon se ata do bëjnë një dasmë, por po e mbanin sekret.

“Shhh mos na nxirr sekretin”, i përgjigjet këngëtarja.

Në janar Rezarta mori sërish propozim për martesë nga Ermali gjatë pushimeve të tyre në Dubai. Këngëtarja tha Po dhe që prej asaj dite ata kanë nisur planet për dasmën.