VJEN ME PROJEKT TË RI/ Adelina Tahiri sjell këngën e re dhe pamja e saj në klip i la të gjithë gojëhapur (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
VJEN ME PROJEKT TË RI/ Adelina Tahiri sjell këngën e re dhe pamja e saj në klip i la të gjithë gojëhapur (FOTO+VIDEO)

VJEN ME PROJEKT TË RI/ Adelina Tahiri sjell këngën e re dhe pamja e saj në klip i la të gjithë gojëhapur (FOTO+VIDEO)

Adelina Tahiri prej dy vitesh nuk ka sjellë asnjë projekt të ri muzikor. Pas martesës me Serjoza Markov dhe ardhjes në jetë të djalit, Jon, ajo iu përkushtua familjes, por ka ardhur koha të rikthehet.

Adelina ka postuar sot promon e këngës së re që do të mbajë titullin “Përgjithmonë” dhe do të publikohet së shpejti.

Këngëtarja ka zbuluar edhe pamjen e saj në klip, me një fustan mahnitës.

Adelina nuk e ka bërë ende të ditur datën e publikimit të këngës, por fansat po e presin me padurim.