Shihni 3 ide super si të kombinojmë pallton rozë në vjeshtë dhe në dimër – AlpeGossip
Shihni 3 ide super si të kombinojmë pallton rozë në vjeshtë dhe në dimër

Shihni 3 ide super si të kombinojmë pallton rozë në vjeshtë dhe në dimër

Roza është kudo këtë sezon! Dhe nuk ka një mënyrë më të mirë si ta bëni paraqitjen tuaj për vjeshtë më të bukur, sesa duke zgjidhur këtë ngjyrë romantike.

Një pallto rozë është një nga mënyrat më të thjeshta si të ndritni ditët gri të vjeshtës.

Kjo pallto është shumë e kombinueshme në stilin klasik dhe sportiv, me taka apo me atlete. Dhe ne ju sjellim 3 mënyra shumë të lehta kombinimi: