Një martesë në horizont? Balerina e njohur e trupës së Albi Nakos, bën propozimin në Instagram (FOTO) - AlpeGossip
Një martesë në horizont? Balerina e njohur e trupës së Albi Nakos, bën propozimin në Instagram (FOTO)

Një martesë në horizont? Balerina e njohur e trupës së Albi Nakos, bën propozimin në Instagram (FOTO)

Alba Hoxha është një ndër balerinat më të famshme dhe më të talentuara të trupës së koreografit Albi Nako. Ajo fillimisht u bë e njohur në emisionin investigativ “Stop”, si balerinë.

Por ditën e sotme na ka habitur me deklaratën e çuditshme që ka bërë në profilin e saj në Instagram. Alba ka postuar një foto ku si mbishkrim të saj shkruan, “A do të martohesh me mua”.

Një propozim i çuditshëm në fakt dhe pa adresë ky i Albës. Gjithsesi shumë nga komentuesit janë treguar të gatshëm për tu martuar me të.