Balerini i “DWTS” tregon pakënaqësinë e eleminimit: Ky personazh nuk kerceu, shkoi në finale duke ecur – AlpeGossip
Balerini i “DWTS” tregon pakënaqësinë e eleminimit: Ky personazh nuk kerceu, shkoi në finale duke ecur

Balerini i “DWTS” tregon pakënaqësinë e eleminimit: Ky personazh nuk kerceu, shkoi në finale duke ecur

Sapo ka përfunduar “Dancing With The Stars”” një spektakël që është shoqëruar me shumë debate gjatë javëve në trasmetim.

Një nga çiftet që është përfshirë në debate zakonisht ka qenë Rovena Dilo dhe Eltion Merja. Çifti u eleminua mbrëmjen e 10 të këtij spektakli duke mos e prekur kështu finale, ama ata mendojnë se në fakt dikush tjetër duhej eleminuar përpara atyre. Të ftuar këtë të shtunë në “Thumb” ata kanë rrëfyer se në fakt dikush ka prekur finale pa meritë.

“Të arrish në puntatën e nëntë dhe të shkosh aty duke ecur… Edhe në finale shkoi duke ecur. Me gjithë respektin që kam për Viktorin duhet të ishte vendi bosh. “,- është shprehur Eltioni.

Nga ana tjetër Rovena ka rrëfyer se “DWTS” ka qenë një ekperiencë e veçantë për të madje më i rëndësishëm edhe se “Diva Show” por që e ka shijuar shumë.