E VESHUR ME FUSTAN TË BARDHË/ Arbana Osmani tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
E VESHUR ME FUSTAN TË BARDHË/ Arbana Osmani tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

E VESHUR ME FUSTAN TË BARDHË/ Arbana Osmani tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Dy muaj më parë Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj, zbuluan lajmin e ëmbël se së shpejti do bëhen me fëmijë. Në puntatën e fundit të këtij sezoni të “Dua të të bëj të lumtur” u zbulua se cifti do të bëhen me djalë,

Me përfundimin e emisionit Arbana duket se ka më shumë kohë për veten dhe familjen.

Së fundmi në Instagramin e saj,  në mesin e postimeve të shumta nga kuzhina, moderatorja ka publikuar edhe një foto e veshur me fustan të bardhë dhe duke buzëqeshur. Ajo që bie në sy është barku i rrumbullakosur dhe nuri i bukur i shtatzënisë.