MODERATORJA FIRMOS DORËHEQJEN/ Xhemi Shehu largohet nga Top Channel papritur (FOTO) – AlpeGossip
MODERATORJA FIRMOS DORËHEQJEN/ Xhemi Shehu largohet nga Top Channel papritur (FOTO)

MODERATORJA FIRMOS DORËHEQJEN/ Xhemi Shehu largohet nga Top Channel papritur (FOTO)

Xhemi Shehu, moderatorja shumë e dashur për publikun dhe që prej vitesh e shohim në Top Channel, mund të jetë larguar nga ky televizion.

Burime të brendshme thonë për Anabel.al se Xhemi Shehu është larguar nga Top Channel dhe se bashkëpunimi është ndërprerë zyrtarisht pasi moderatorja ka firmosur dorëheqjen.

Ndërkohë që së fundmi ka pasur zëra se edhe regjisori Altin Basha dhe një pjesë e kastit të aktorëve të “Portokalli”, do të largohen. Basha tha se kjo nuk është e vërtetë, por burime për “Revista Who” treguan se zëra të ndryshëm vijojnë të thonë se ai do të ikë nga Top Channel.