NJË “BAD BOY” I VËRTETË/ Stresi publikon këngën e re me titull… (VIDEO) – AlpeGossip
NJË “BAD BOY” I VËRTETË/ Stresi publikon këngën e re me titull… (VIDEO)

NJË “BAD BOY” I VËRTETË/ Stresi publikon këngën e re me titull… (VIDEO)

Si gjithmonë edhe këtë herë reperi Stresi e ka treguar përsëri që është një Bad Boy i vërtetë duke prezantuar këngën e re.

“Gun Shot” titullohet klipi i ri në të cilin Stresi shfaqet me makina luksoze, armë dhe marihuanë.

Shijojeni…