“AH TA MARRTË DREQI”/ Elvana ngatërrohet gjatë performancës live (VIDEO) – AlpeGossip
“AH TA MARRTË DREQI”/ Elvana ngatërrohet gjatë performancës live (VIDEO)

“AH TA MARRTË DREQI”/ Elvana ngatërrohet gjatë performancës live (VIDEO)

Në performanca live shpeshherë mund të ndodhin ngatërresa ose të papritura dhe kështu i ka ndodhur Elvanës kur ishte e ftuar në emisionin “NIN”, aty ku interpretoi tetë prej këngëve të saj.

Teksa po këndonte “A po vjen”, Elvana u ngatërrua me tekstin dhe ndaloi.

“Ah ta marrtë dreqi! Ta marrtë dreqi me këtë strofën e dytë. Edhe një herë, më falni”, tha këngëtarja e nervozuar, moment të cilin e publikoi në një video në Tik Tok e Instagram.

VIDEO