E THOTË HAPTAZI/ Prezantuesja e njohur konfirmon ndarjen nga Butrint Imeri? – AlpeGossip
E THOTË HAPTAZI/ Prezantuesja e njohur konfirmon ndarjen nga Butrint Imeri?

E THOTË HAPTAZI/ Prezantuesja e njohur konfirmon ndarjen nga Butrint Imeri?

 Këngëtari, Butrint Imeri dhe prezantuesja Kiara Tito u përfolën gjatë për lidhjen e tyre.

Ata asnjëherë nuk pohuan as mohuan lidhjen pavarësisht se ishin kapur mat disa herë në vende të ndryshme, së bashku.

Megjithatë në rrjete sociale shpesh kemi vërejtur gjëra që bëjnë të dyshohet për raportin që kanë, ku së fundmi thuhet se ata më nuk flasin.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar edhe vetë prezantuesja me foton e fundit teksa shkëput një pjesë të këngës së Ariana Grande, që ia ka kushtuar ish të dashurve të saj.

“Faleminderit, tjetri”, është mbishkrimi i fotos që duket se ka të bëjë me artistin, Imeri.