KOKË E KËMBË TË DASHURUAR/ Fotot e fundit mes Hailey dhe Justin sapo na e vërtetuan – AlpeGossip
KOKË E KËMBË TË DASHURUAR/ Fotot e fundit mes Hailey dhe Justin sapo na e vërtetuan

KOKË E KËMBË TË DASHURUAR/ Fotot e fundit mes Hailey dhe Justin sapo na e vërtetuan

Bëhuni gati sepse Hailey Baldwin dhe Justin Bieber do të na bekojnë me foto të reja. Këngëtari i hitit “Sorry” dhe modelja 22-vjeçare kanë realizuar setin e parë fotografik si burrë e grua dhe me shumë mundësi për kopertinën e një reviste. Ata duken të adhurueshëm dhe shumë të lumtur me njëri-tjetrin, teksa bëhen gati të pozojnë përpara aparatit.

Dhe nëse doni më shumë prova për dashurinë mes tyre, mjafton të hidhni një sy tek fotot e publikuara. Duke u përqafuar, përkedhelur dhe shikime plot adhurim, Hailey dhe Justin nuk arrijnë dot t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit. Sakaq, këngëtari i hitit “Sorry” kishte zgjedhur të ekspozonte të gjithë tatuazhet e gdhendura në trup, ndërsa Hailey dukej shumë elegante, e veshur me një fustan në ngjyrë nude.