JENI KURIOZË? Ylli Baka e thotë troç, ja sa paguhet në koncerte – AlpeGossip
JENI KURIOZË? Ylli Baka e thotë troç, ja sa paguhet në koncerte

JENI KURIOZË? Ylli Baka e thotë troç, ja sa paguhet në koncerte

lli Baka mbetet prej vitesh një nga këngëtarët më të dashur të muzikës popullore shqiptare dhe ndër më të kërkuarit për koncerte e mbrëmje muzikore.

I ftuar në emisionin “Treshat”, Ylli ka zbuluar për herë të parë shifrën sa paguhet në koncerte, ndryshe nga këngëtarët e tjerë të cilët nuk e bëjnë publike.

“Nuk i kam shifrat e rënda. 1000 euro, 2000, i ndajmë me shokët, nuk janë shifra të mëdha”, u shpreh Ylli.