LORI HOXHA XING ME NORA ISTREFIN/ Dhe nuk e dimë kujt i rri më bukur kjo veshje (FOTO) – AlpeGossip
LORI HOXHA XING ME NORA ISTREFIN/ Dhe nuk e dimë kujt i rri më bukur kjo veshje (FOTO)

LORI HOXHA XING ME NORA ISTREFIN/ Dhe nuk e dimë kujt i rri më bukur kjo veshje (FOTO)

Nuk është hera që e parë që dy vajza të njohura të showbizit shqiptarë të ‘përplasen’ me veshjet e tyre të njëjta. XING-u i radhës është ai mes fashionistes Lori Hoxha dhe këngëtares seksi Nora Istrefi të cilat kanë veshur të njëjtën veshje të markës House of CB.

Është fjala për një veshje të kombinuar këmishë dhe fund të shkurtër në të njëjtën ngjyrë, lejla e errët. Nora Istrefi e ka publikuar e para foton me këtë veshje praktikisht 2 ditë më parë, dhe siç ka lënë të kuptohet do të jetë një nga veshjet e klipit të saj të ri që pritet të publikohet së shpejti, ndërsa Lori e publikoi foton vetëm pak minuta më parë, foto e cila është shkrepur në Londër.

Veshja në total kusht 169euro: këmisha 91euro ndërsa fundi 78euro.