SHOKOHEN FANSAT/ Selena Gomez martohet me aktorin 68-vjeçar (FOTO) – AlpeGossip
SHOKOHEN FANSAT/ Selena Gomez martohet me aktorin 68-vjeçar (FOTO)

SHOKOHEN FANSAT/ Selena Gomez martohet me aktorin 68-vjeçar (FOTO)

Këngëtarja dhe aktorja shumë e famshme për publikun, Selena Gomez, shkëlqeu në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë.

Veç pamjes së saj, vëmendjen e të gjithëve e tërhoqi edhe afrimiteti i madh i aktores me Bill Murrayn, me të cilin ka njoftuar së fundmi se do të martohet, duke shokuar fansat e saj.

Në fotot nga Festivali të publikuara në profilin e saj në Instagram, Selena është shprehur e vlerësuar që ka marrë pjesë në film, ndërkohë që ka shkruar edhe për martesën e saj.

“Hera ime e parë në Kanë. Jam shumë e nderuar që isha pjesë e këtij filmi me Jim dhe gjithë aktorët e tjerë. Meqë ra fjala, unë dhe Bill Murray do të martohemi”, shkruan Selena krahas postimit, pa sqaruar asgjë më shumë.