“SHPRESOJ MOS TË BËHET XHELOZ BASHKËSHORTI”/ Kuzhinieri shqiptar surprizon live Jonida Shehun – AlpeGossip
“SHPRESOJ MOS TË BËHET XHELOZ BASHKËSHORTI”/ Kuzhinieri shqiptar surprizon live Jonida Shehun

“SHPRESOJ MOS TË BËHET XHELOZ BASHKËSHORTI”/ Kuzhinieri shqiptar surprizon live Jonida Shehun

Mbrëmja e djeshme e ‘Soiree’ me Jonida Shehun ishte për ardhjen e pranverës dhe për të gjithë atmosferën që kjo stinë e bukur sjell. Ama, surprizë ka qenë edhe dhurata e një prej kuzhinierëve të ftuar në studio kishte rezervuar për moderatoren dhe autoren e këtij emisioni, Jonida Shehun.

Teksa, kjo e fundit e pyeti Alfred Markun se çfarë ky i fundit kishte sjellë në studio, ku i shpreh: “Unë kam sjellë diçka, por shpresoj mos të bëhet xheloz bashkëshorti yt”. Në të njejtën kohë ka treguar një kurorë me lule bore, të cilën ia dhuroi moderatores. Epo, përballë kësaj surprize askush nuk do të thonte jo!