RIKTHEHEN NË EKRAN ME EMISION TË RI/ Romeo dhe Donaldi zbulojnë kush do moderojë krah vëllezërve (FOTO) – AlpeGossip
RIKTHEHEN NË EKRAN ME EMISION TË RI/ Romeo dhe Donaldi zbulojnë kush do moderojë krah vëllezërve (FOTO)

RIKTHEHEN NË EKRAN ME EMISION TË RI/ Romeo dhe Donaldi zbulojnë kush do moderojë krah vëllezërve (FOTO)

Pasi Bora Zemani u zhvendos në Top Channel për të drejtuar emisionin “Përputhen”, të gjithë u bënë kuriozë c’do ndodhë me “Treshat”. Pas largimit të Borës, Romeo dhe Donaldi kanë bërë plane të tjera.

Ata po punojnë për një emision “Late Night” dhe për “News31” kanë treguar se s’do të jenë vetëm. Ata do të shoqërohen nga moderatorja bukuroshe Einxhel Shkira.

Romeo dhe Donaldi ende nuk kane konfirmuar asgje rreth lajmeve qe po qarkullojne.

Megjithatë fansat po presin me padurim t’i shohin sërish me një emision të tyre binjakët.