Albërie Hadërgjonaj poston foton nga projekti i ri, PLASIN komentet nga këngëtaret! Ja çfarë i kanë thënë ato… (FOTO) – AlpeGossip
Albërie Hadërgjonaj poston foton nga projekti i ri, PLASIN komentet nga këngëtaret! Ja çfarë i kanë thënë ato… (FOTO)

Albërie Hadërgjonaj poston foton nga projekti i ri, PLASIN komentet nga këngëtaret! Ja çfarë i kanë thënë ato… (FOTO)

Mesa duket për disa femra koha dhe mosha nuk janë asgjë, madje sa më shumë kalon koha aq më të mira bëhen, e njëjta gjë vlen edhe për Albërie Hadërgjonajn edhe pse e madhe në moshë, format e saj trupore dhe pamja e jashtme janë për t’u pasur zili.

Ditën e sotme ajo i ka habitur të gjthë më një foto që ka postuar në rrjetin e saj social Instagram, ku lajmëron për projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë jeshil të mbyllur, pranë një limani… është për t’u thënë që duket fantastike dhe shumë në formë, por përveç fotos, janë edhe disa komente që nuk mund të kalonin pa tërhequr vëmendjen tonë.

Genta Ismaili, Miriam Cani dhe Xhesika Ndoja mesa duket kanë ngelur pa fjalë nga fotoja e Albëries!

Miriami i shkruan “Yll” duke e shoqëruar me emoji, ndërsa Xhesika e uron për klipin e ri dhe i shkruan “Princeshë”.

Për më shumë shikoni foton e mëposhtme: