ZBULOHEN MESAZHET/ Flori flet për Fifin: Një cop mishi me dy sy… (FOTO) – AlpeGossip
ZBULOHEN MESAZHET/ Flori flet për Fifin: Një cop mishi me dy sy… (FOTO)

ZBULOHEN MESAZHET/ Flori flet për Fifin: Një cop mishi me dy sy… (FOTO)

Flori dhe Fifi prej pak kohësh janë përfolur për një lidhje të mundshme me njëri-tjetrin. Zërat për këtë lidhje nisën që pas qarkullimit të një video në rrjet ku dyshja shfaqeshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Kjo situatë u kalua me shaka nga të dyja palët, ndërkohë që zërat për lidhje as nuk u pohuan por as nuk u mohuan nga dy artistët.

Flori e ka kthyer edhe njëherë në vëmendje të publikut këtë situatë pasi ka publikuar në instastory një pjesë nga një bidedë private ku personi me të cilin ai bashkëbisedon shprehet për Fifin se është një copë mishi me dy sy.

Kantautori nga ana tjetër duket se nuk është dakord me këtë koment pasi ka replikuar duke thënë se “Fifi është dashuri”.