NËSE E KENI DITËN E MADHE KËTË VERË/ Njihuni me këpucët trend për nuset e 2019-ës – AlpeGossip
NËSE E  KENI DITËN E MADHE KËTË VERË/ Njihuni me këpucët trend për nuset e 2019-ës

NËSE E KENI DITËN E MADHE KËTË VERË/ Njihuni me këpucët trend për nuset e 2019-ës

Keni caktuar datën, keni gjetur ambientin, keni nisur të bëni gati ftesat ndoshta keni gjetur edhe fustanin, por po ‘çalon’ puna tek këmba?! Nëse ndonjëra prej jush ka ditën e saj të madhe këtë verë ky artikull nuk duhet humbur.

Çfarë më shumë se një palë këpucë magjike, të bukura, elegante, pse jo edhe të modës do t’jua bëjë rrugën drejt altarit më të bukur e më magjik?!

Influencuesit e modës, dhe krijuesit e stilit kanë krijuar një listë këpucësh për Hirushet që do të rendin drejt Princit këtë verë, apo edhe vjeshtë, ndaj gjithçka duhet të dini rreth këpucëve të këtij sezoni i gjeni më poshtë:

E dimë, mezi po prisni t’i vishni!