Nga Brigitte Bardot tek Kate Middleton/ Ky është aksesori që po bën namin (FOTO) – AlpeGossip
Nga Brigitte Bardot tek Kate Middleton/ Ky është aksesori që po bën namin (FOTO)

Nga Brigitte Bardot tek Kate Middleton/ Ky është aksesori që po bën namin (FOTO)

Nga ikonat legjendare të modës si Brigitte Bardot dhe Jackie O tek të famshmet e kohëve modern si Lupita Nyong’o dhe Kate Middleton, rrethi për kokën është cilësuar si një ndër aksesorët më të pëlqyera nga zonjat plot stil.

Dhe së fundmi, duket se janë bërë të varura pas një rrethi për kokën që ka fuqinë të kthej çdo veshje në një look elegant dhe shumë klasik.

E punuar me copë “Velvet” me një detaj mbi kokë për t’i dhënë pak më shumë volum, ky aksesor është perfekt për t’u përdorur gjatë ditës edhe natës.