“MË KA HARRUAR”/ Takimi i Oltës me djalin thyen zemrat e shqiptarëve – AlpeGossip
“MË KA HARRUAR”/ Takimi i Oltës me djalin thyen zemrat e shqiptarëve

“MË KA HARRUAR”/ Takimi i Oltës me djalin thyen zemrat e shqiptarëve

Olta ka vendosur të heqë dorë nga gara e saj në Big Brother.

Vendimi i saj ishte i papritur për banorët e shtëpisë dhe publikun gjithashtu.

Pas kësaj Olta ka takuar të birin në dhomën e surprizave duke krijuar një moment plot emocione.

“Nuk më njeh, më ka harruar”, ishin fjalët e Oltës mes lotësh.

"Më ka harruar", takimi i Oltës me djalin thyen zemrat e