XHENSILA MYRTEZAJ I FUTET KINEMATOGRAFISË/ Ja filmi ku do e shohim sëshpejti – AlpeGossip
XHENSILA MYRTEZAJ I FUTET KINEMATOGRAFISË/ Ja filmi ku do e shohim sëshpejti

XHENSILA MYRTEZAJ I FUTET KINEMATOGRAFISË/ Ja filmi ku do e shohim sëshpejti

Me datë 20 Nëntor u mbajt në Prishtinë premiera e filmit të parë të aktorit shumë të dashur për publikun, Bes Kallakut. Filmi titullohet ‘Falco’ dhe në të luajnë personazhe shumë të njohur të Showbizit.

Pas përfundimit të premierës, Besi së bashku me të shoqen, këngëtaren Xhensila Myrtezaj, kanë dhënë një intervistë për emisionin “Mirage”. Xhensila është pyetur përse nuk ishte pjesë në filmin e bashkëshortit dhe ajo ka treguar se i dashur të kujdeset për vogëlushen Ajka.

Por ekziston mundësia që këngëtarja t’u futet kinematografisë pasi ajo ka zbuluar se “Falco” do të vazhdojë dhe ka në plan të jetë pjesë e kastit të aktorëve në pjesët e reja.