“Cilën femër do pikturoje NUDO?” HABIT aktori shqiptar: Do të doja të bëja… – AlpeGossip
“Cilën femër do pikturoje NUDO?” HABIT aktori shqiptar: Do të doja të bëja…

“Cilën femër do pikturoje NUDO?” HABIT aktori shqiptar: Do të doja të bëja…

Montana dhe Montela, ose siç quhen në të vërtetë Romeo dhe Donaldi, janë ndër aktorët e humorit më të komentuar në Shqipëri dhe shkak për këtë janë bërë batutat e ndryshme që bëjnë në spektaklin e humorit “Alpazar”.

Së fundmi kanë qenë të ftuar, në emisionin Adrenalinë, në rubrikën “Koha për lojë” ku përveç lojërave që bëhen në këtë rubrikë, ata kanë shkaktuar shumë të qeshura me batutat e tyre.

I pyetur nga prezantuesja e rubrikës, se cilën femër shqiptare do e pikturonte nudo, Donaldi ose siç e njohin nga Alpazari Montela, është shprehur me shaka se do të pikturonte Linda Morinën.

Kjo lloj batute ka shkaktuar shumë të qeshura!

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme: