Një NGJYRË “nga koka tek këmbët”/ Njihuni me femrat shqiptare që nuk GUXUAN në veshje (FOTO) – AlpeGossip
Një NGJYRË “nga koka tek këmbët”/ Njihuni me femrat shqiptare që nuk GUXUAN në veshje (FOTO)

Një NGJYRË “nga koka tek këmbët”/ Njihuni me femrat shqiptare që nuk GUXUAN në veshje (FOTO)

Të vishesh nga koka te këmbët me një ngjyrë është art, që mund të të japë një paraqitje chic dhe të sofistikuar, ose mund të të nxjeri keq.

Jo gjithmonë arrihet një kombinim ideal i të njëjtës ngjyrë nga koka tek këmbët, madje disa raste të njëjtat ngjyra duket sikur të vrasin sytë, ose thjesht personat që e bëjnë atë nuk guxojnë shumë.

AlpeNews.al po ju sjell disa raste ku të famshmet shqiptare nuk kanë “guxuar” me veshjet e tyre por kanë kombinuar me të njëjtën ngjyrë dhe veshjen dhe këpucët dhe më pas kanë dalë në ekran për të moderuar emisionet e tyre.

Eni Vasili

Aulona Musta

Eni Çobani

Eva Murati

Përgatiti AlpeNews.al