Rovena Dilo irritohet me gazetaren: Nuk dija ç’ të bëja, fillova të shaja dhe ulërisja… – AlpeGossip
Rovena Dilo irritohet me gazetaren: Nuk dija ç’ të bëja, fillova të shaja dhe ulërisja…

Rovena Dilo irritohet me gazetaren: Nuk dija ç’ të bëja, fillova të shaja dhe ulërisja…

Këngëtarja e njohur Rovena Dilo është irrituar tepër me një gafë të një gazetareje të RTSH.

Dilo mesa duket nuk ka ditur si të reagojë kur ka dëgjuar gazetaren teksa fjalën film e ka shqiptuar ‘filëm’, madje siç ka shkruar ka filluar ta shajë dhe të ulërasë.

“Në fillim qeshja, pastaj shaja, më vonë i ulërisja injorantes… tan ii lutem Zotit të na shpëtojë…”, ka shkruar Rovena Dilo.