SI RRALLËHERË/ Blerina Bombaj publikon foto me fëmijët: Me dy thesaret… – AlpeGossip
SI RRALLËHERË/ Blerina Bombaj publikon foto me fëmijët: Me dy thesaret…

SI RRALLËHERË/ Blerina Bombaj publikon foto me fëmijët: Me dy thesaret…

E kemi parë gjithmonë në rolin e specialistes së ushqimit dhe dietave duke dhënë këshilla, që na pëlqejnë apo jo, janë të sakta. Gjithmonë elegante, me një stil pa teprime, si edhe dietat që promovon, Blerina Bombaj është tashmë sa një dietologe e njohur aq edhe një personazh mediatik.

Ndërkaq, në jetën e saj private, ajo është bashkëshorte dhe mama e një vajze më të madhe dhe një djali më të vogël.

Ditën e sotme Blerina ka postuar një foto në “Instagram” me dy fëmijët me mbishkrimin: Me dy thesaret e mi