VIDEO QESHARAKE/ Flori Mumajesi bllokon në tualet këngëtarin e njohur shqiptar – AlpeGossip
VIDEO QESHARAKE/ Flori Mumajesi bllokon në tualet këngëtarin e njohur shqiptar

VIDEO QESHARAKE/ Flori Mumajesi bllokon në tualet këngëtarin e njohur shqiptar

Këngëtari Flori Mumajesi është tepër aktiv në profilin e tij në Instagram, ku ndan me fansat jo vetëm momente nga puna e tij, por edhe nga përditshmëria.
Së fundmi, ai ka treguar se ishte mbledhur me disa prej kolegëve në studio kësaj here jo për të punuar, por për t’u argëtuar e për të pirë me njëri-tjetrin. Mes tyre ishte edhe këngëtari i njohur Ylli Limani, të cilin Flori e ka filmuar teksa ka ngecur brenda në tualet.

Ylli bërtet i nervozuar dhe i hedh çelësin Florit poshtë derës që t’a ndihmojë. Pasi Flori e hap derën me shumë lehtësi, Ylli ka nisur të qeshë dhe e ka akuzuar këngëtarin se ai ia kishte punuar këtë rreng.

“Kur një yll ngec në WC. Në fund bëhet nervoz Ylli.”- shkruan Flori krahas videos epike.