ÇFARË NDODHI? Elvana Gjata përballet me probleme shëndetësore dhe merr vendimin e papritur – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Elvana Gjata përballet me probleme shëndetësore dhe merr vendimin e papritur

ÇFARË NDODHI? Elvana Gjata përballet me probleme shëndetësore dhe merr vendimin e papritur

Elvana Gjata ka mërzitur ndjekësit me postimin e saj të fundit. Ajo ka njoftuar se është detyruar të anulojë një koncert në Zvicër për shkak të problemeve shëndetësore.

Elvana Gjata përballet me probleme shëndetësore dhe merr vendimin

Këngëtarja nuk ka dhënë më tepër detaje, por iu ka kërkuar ndjesë fansave duke thënë se do mundohen të caktojnë një datë tjetër.

Elvana Gjata përballet me probleme shëndetësore dhe merr vendimin

Më poshtë mund të lexoni postimin e plotë.

Elvana Gjata përballet me probleme shëndetësore dhe merr vendimin

Elvana Gjata përballet me probleme shëndetësore dhe merr vendimin

Elvana Gjata përballet me probleme shëndetësore dhe merr vendimin