“MË PËLQEN SHUMË”/ Zbulohet lidhja e Rina Balajt me Unikkatilin (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“MË PËLQEN SHUMË”/ Zbulohet lidhja e Rina Balajt me Unikkatilin (FOTO+VIDEO)

“MË PËLQEN SHUMË”/ Zbulohet lidhja e Rina Balajt me Unikkatilin (FOTO+VIDEO)

Rina Balaj është kthyer në një nga reperet më të komentuara në media e rrjete sociale që prej debutimit të saj në muzikë me këngë që patën shumë sukses.

Gjatë kësaj kohe Rina është treguar e rezervuar për jetën private, mirëpo së fundmi për herë të parë ka zbuluar se me reperin shumë të dashur për publikun, Unikkatilin ka lidhje gjaku.

Në një intervistë për “72 sen”, Rina është pyetur se çfarë mendimi ka për Unikkatilin dhe reperja ka zbuluar se reperin e ka kushëri.

“Unikkatilin unë e kam kushëri. Më pëlqen shumë. E kam dëgjuar që fëmijë, jam rritur me muzikën e tij”, u shpreh Rina.