E KA GATI KËNGËN E RE/ Enca bën ofertën tunduese për personin që gjen titullin (FOTO) – AlpeGossip
E KA GATI KËNGËN E RE/ Enca bën ofertën tunduese për personin që gjen titullin (FOTO)

E KA GATI KËNGËN E RE/ Enca bën ofertën tunduese për personin që gjen titullin (FOTO)

Enca ka premtuar se këtë vit do të sjellë akoma më shumë projekte muzikore sesa viti i kaluar. Dhe këngëtarja duket se po e mban premtimin duke e publikuar këngën e parë shumë shpejt.

Me anë të postimi në Instagram, Enca ka bërë të ditur se do të publikojë këngën e re brenda 1 jave. Këngëtarja u ka bërë edhe një premtim tjetër fansave: Personi që do gjejë titullin e këngës, ajo do i bëjë Follow, gjë që kush nuk do ta donte.

Enca u ka dhënë vetëm një ndihmë fansave duke publikuar një status me zemra. E gjeni dot titullin e këngës ju?